Malzeme yönetimi ve Müşterilerimiz için Lojistik

Anında, hızlı ve güvenilir yedek parça tedariki, vagon ve tren stokunun bakımı için olmazsa olmaz bir ön koşuldur. Araç parçaları ve bileşenleri ile çalışan müşterilerimize ve diğer müşterilerin tüm raylı araçlarının temini için sorumluyuz ve böylece kendi sektörümüzde tartışmasız pazar liderlerinden biriyiz. Biz ayrıca malzeme yönetimi alanında da standartları belirliyoruz. Müşterilerimizin malzeme tedarik süreçlerinin kontrolü de bizim yetkinlik alanlarımızdan biridir.
Müşterilerimiz için değişik yerlerde yedek parça stoku tutmaktayız.

Müşterinin ihtiyaçlarını (örneğin filolar için) karşılamak üzere uygun stok seviyelerini korurken, aynı zamanda malzemelerin uygun şartlarda tedarikini garanti edebilmek amacıyla, malzemelerin tüketim verileri ve günlük bazda planlama ve güncellemelerini yapılarak analizlerini yapmaktayız.

Araçlarınızın Yaşam Döngüsü için Malzeme Yönetimi

Şirketinizin acil ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, genel kargo gönderilerine ilaveten tam ve kısmi yük gönderiler için de ülke çapında bir ulaşım ağı kullanmaktayız.
Araçlarınızın yaşam döngüsüne uyarlanmış bir malzeme desteği sistemi için, stoklarının belirli bir seviyede tutan ve vagonlarınız hurdaya ayrılana kadar ihtiyacını karşılayacak stoklar tutan çözümler sunuyoruz.