RTMS (Railways Technical Mechanical Services) olarak Türkiye, Ukrayna ve Mısır gibi ülkelerde farklı demiryolu projeleri ve tren bakımları yapıyoruz. Ayrıca, kritik faaliyetleri dışardan hizmet alarak çözmek isteyen demiryolu işletmecilerine gümrük hizmetleri çözümleri sunuyoruz.

Hedefimiz; ilk günden itibaren emniyetli, güvenilir ve uygun işletme maliyetli hizmet vermek. Kilit demiryolu işletme görevlerini gerçekleştirebilmek için, tüm uzmanlığımız ile sevk işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Proaktif bakım programlarımız; siz değerli müşterilerimizin bütçesi, güvenliği ve diğer öncelikleri düşünülerek tasarlandı. Yeni kurulumlarınız için, bütçeniz dahilinde tasarım ve onarım hizmetleri alabilirsiniz.

İşçilik gururu ön planda olan yüksek eğitimli ve deneyimli personellerimizle sizlerle birlikte yol alıyoruz.
TREN BAKIM HİZMETLERİ image

KORUYUCU BAKIM HİZMETLERİ

Yüksek maliyetli cihaz arızalarına maruz kalmamanız ve kaybınızı minimum seviyede tutabilmek için titizlikle çalışıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

DÜZELTİCİ BAKIM HİZMETLERİ

Arıza tespiti sonrasında işlevini kaybeden parça ve ya parçaların eskisinden daha iyi bir performans sunmasını sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

GENEL MUAYENE

Tren ve vagonlarının genel bakım ve onarımlarını uzman kadromuzla yasal şartlara uygun olarak yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

AĞIR VE GENEL BAKIM HİZMETLERİ

Belirlenen zaman aralıkları veya maksimum mesafe tamamladıktan sonra, tren ve vagonlarda genel bir revizyon gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi

YENİLEME HİZMETLERİ

Kendi alanında uzman personelimiz ile atölyelerimizde yenileme sırasında revizyon gerektiren bileşenler üzerinde çalışmaları yürütüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Demiryolları, tren istasyonları, tren ve vagonlar için ekonomik maliyetli, yüksek kalitede konusunda uzman ekibimizle temizlik hizmetleri veriyoru

Daha Fazla Bilgi